STEFMAR ZUHP Marcin Kurek

STEFMAR
Marcin Kurek

ul. Starowiejska 6
34-730 Mszana Dolna

tel. (18) 33-10-107

O nas

Jesteśmy firmą usługowo-handlową działającą w branży techniki grzewczej i sanitarnej nieprzerwanie od przeszło 25 lat. Przedsiębiorstwo zostało założone w roku 1992r. przez Stefana Kurka, z czasem zostało przekazane w zarządzanie synowi Marcinowi. Początki naszej działalności usługowej to lata 90 poprzedniej epoki kiedy to wykonaliśmy setki kilometrów przyłączy gazowych w Mszanie Dolnej i okolicach w związku z gazyfikacją Gminy. Tamten okres to również montaże kotłowni dużej mocy w szkołach i innych budynkach użyteczności publicznej.

W roku 2008 otwarliśmy działalność handlową w Mszanie Dolnej przy ul. Starowiejskiej. Lata doświadczeń w branży usługowej pozwalają nam na dobór materiałów o najwyższej jakości dla naszych instalatorów jak również klientów indywidualnych. W naszym sklepie znajdą Państwo tysiące artykułów z branży grzewczej i sanitarnej w tym również te nietypowe i rzadko spotykane w innych sklepach.

Podstawą naszej działalności jest profesjonalizm a główną wizytówką tysiące zadowolonych klientów. Decydującym się na nasze usługi udostępniamy park maszynowy, serwis, fracht, doradztwo techniczne jak również możliwość obejrzenia „na żywo” pokazowych kotłowni i innych instalacji.

Certyfikaty oraz podziękowania